Z uwagi na zaistniałą sytuację w kraju z powodu stanu epidemii postanowiłem uruchomić konsultacje online za pomocą video rozmowy. Rozumiem, że konsultacja online niesie ze sobą pewne ograniczenia, ale w obecnej sytuacji nie mamy innej możliwości niesienia pomocy pacjentom. W trakcie konsultacji przeprowadzony zostanie pełny wywiad dotyczący dolegliwości oraz uzyskasz poradę wraz z instruktażem autoterapii oraz wytyczne dotyczące dalszego postępowania.

W celu umówienia się proszę o kontakt telefoniczny. Konsultacja może być przeprowadzona za pomocą:


-Messenger - video połączenie,
-Skype,
-WhatsApp.

Jeśli masz problemy ortopedyczne, neurologiczne, po wypadkach, urazach, kontuzjach sportowych i nie chcesz dłużej cierpieć to trafiłeś pod dobry adres. Prowadzę rehabilitację ortopedyczną i neurologiczną z wykorzystaniem metod nowoczesnej rehabilitacji takich jak (OMT Kaltenborn - Evjenth, OM Cyriax, Kinetic Control, PNF, NDT Bobath, Kinesiotaping) oraz zabiegi fizykalne (laseroterapia, elektroterapia, ultradźwięki, magnetoterapia). Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności z zakresu fizjoterapii na kursach i szkoleniach u najlepszych instruktorów. 
REHA CARE - Rehabilitacja Funkcjonalna mgr Paweł Moczyńki tel. 668-496-365  e-mail: rehacare@o2.pl Ostrowiec Świętokrzyski